0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CR Пломби (SKF) 39961 Еден Усна Маснотии Печат - Цврст, 4.000 во Окно, 4.999 во OD, 0.250 во Ширина, HM21 Дизајн, Нитрилна Гума (NBR) Усна Материјал

CR Пломби (SKF) 39961 Еден Усна Маснотии Печат - Цврст, 4.000 во Окно, 4.999 во OD, 0.250 во Ширина, HM21 Дизајн,

DEN 2424.00
Това е достапна

Износот

Цврсти / Подели : -Цврсти.Вратило Дијаметар : -4.000 во.Надворешен Дијаметар : -4.999 во.Ширина : -0.250 во.Дизајн Тип : -HM21. Се користи за умерено бара маснотии подмачкано applications For се користи во апликации кои делуваат на умерена speeds Maximum исклученост, се соочуваат со усна нанадвор ,Спецификации : Цврсти / Подели : -Цврсти Бунари со Дијаметар : -4.000 во надворешен Дијаметар : -4.999 во Ширина : -0.250 во Дизајнот Тип : -HM21 Усна Материјал : -Нитрилна Гума (NBR) Усна Тип : -Прави усна Број на Усни : -1 Обвивка : -Челик Случај Дизајн : -Метал случај Температурата на работа Опсег : 40 до 210 °F Притисок Толеранција : -3 psi Печат Тип : -Ротари вратило печат/Радијална вратило печат Пролет Тип : -Ниту еден Компатибилен Носат Ракави : -99395;99399;99400;99401;99855 Компатибилен V-Прстени : -401000;401001;401004;401005 Лубрикант Тип : -Маснотии Изградба Опис : -Маснотии печат.

За стоката

Слична стока во категоријата