0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Совет за Отпадоци, слонова коска, 13 7/8 inH x 11 7/8 inL x 23 5/8 inW, 1EA

Совет за Отпадоци, слонова коска, 13 7/8 inH x 11 7/8 inL x 23 5/8 inW, 1EA

DEN 11779.20
Това е достапна

Износот

Совет Бин Предмет : Совет За Отпадоци.Број на Фиоките или Кутии : 2. Надвор Висина : 13-7/8".Надвор Должина : 11-7/8".Надвор Ширина : 23-5/8".Оваа флексибилни модуларен систем карактеристики кутии кои совет отворен за 45 за лесен пристап.Вбризгување-украсениот совет-out прегради се направени од сопствени мешавина од Филипс К Смола и кристално styrene.Надворешноста на домувањето се направени од високо влијание стиропор.Магацинот, ѕид, се закачи за други тела, или ги користат поединечно.Спецификација : Совет за Отпадоци Предмет : Совет Bin Number на Фиоките или Кутии : 2 Outside Висина : 13-7/8"Надвор Должина : 11-7/8"Надвор Ширина : 23-5/8"Бин Длабочина : 8-7/8"Бин Ширина : 11-1/16"Бин Висина : 13-5/8"Тиер : 1 Color : Ivory Material : Високо Влијание Polystyrene Item : Совет Bin ESD Проводници : Нема.

За стоката

Слична стока во категоријата