0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Лесно Случува 8 Парчиња регулируема Облегалка Троседот Водат Троседот Slipcover Покрива Троседот Мебел Заштитник Каучот Мека со Еластична Дното Деца, Spandex Жакард Мали ?

Лесно Случува 8 Парчиња регулируема Облегалка Троседот Водат Троседот Slipcover Покрива Троседот Мебел Заштитник

DEN 1679.76
Това е достапна

Износот

Полиестер,spandex.СУПЕРИОРЕН ТКАЕНИНИ : имаме патент за овој производ.20% spandex+80% полиестер,висок квалитет на еластичен материјал,меки и удобни,Заштита на вашиот тросед од секојдневно носење и дамки.Различни бои се подготвени, можете да изберете боја ви се допаѓа да се покријат.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Ова реновиран 8 Парче регулируема облегалка маска е направена од мека жакард ткаенини, вклучувајќи 2 АРМ парчиња,3 ЦЕНТАР ЗАДНИОТ дел ОД СЕДИШТЕТО парчиња и 3 ЦЕНТАР НАЗАД НА ПОКРИЕ Парчиња (одговара седи ширина помеѓу 60-82 инчен).Карактеристика една големина одговара на повеќето, љубезно мерка пред да нарачате.ОСТАНЕТЕ ВО МЕСТО : Бидејќи регулируема облегалка slipcover е 8 парчиња, во Споредба со едно парче,тие се вклопуваат подобро.Ние, исто така, имаат посебно Не се лизга токи да се поправи еластична ремени зад себе ,вие не треба да се прилагоди по седи.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Проверете упатство за инсталација внимателно, тоа може да биде завршен во рок од 15 минути од страна на едно лице(Инструкции за Инсталација Вклучени) Ако имате било какви прашања во врска со инсталација, ве молиме контактирајте со нас.ЛЕСНО се ГРИЖИ Види мерење водич во фотографии за листа на сите мерења.Топло Совети : . 1.Не е Водоотпорен, не може да се заштити од течности.

За стоката

Слична стока во категоријата