0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Tsorryen 500 Парчиња/Тркалаат Запечатување Налепница Labels Христијански Термини Леплива Налепници За Печење

Tsorryen 500 Парчиња/Тркалаат Запечатување Налепница Labels Христијански Термини Леплива Налепници За Печење

DEN 2011.20
Това е достапна

Износот

Пакетот Вклучува : 1 x Тркалаат Запечатување Налепница.Димензии : дијаметар од 2,5 см.Функција : Само отстранете ја налепницата од ролна и се држи насекаде.Предности : Направен од високо квалитетни материјали, тоа е ,деликатна дизајн и висок квалитет.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви обезбедиме 120% услугата. 500 Компјутери / Тркалаат Запечатување Налепница Labels Христијански Термини Леплива Налепници Хартија за Печење Подарок Налепници Одмор Подарок Декорација Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Функција : -Коло 1 Инчен Хартија Налепници, 500 Labels По Тек -рачно изработени Исклучителна шема Налепници Со Впечатлив Дизајн -Едноставно отстранете ја налепницата од ролна и се држи насекаде. -Тие може да се стави на почиста и посува површини како керамички или пластични. -На Налепница, додава еден убав допир на посебен подарок кој сте го направиле за себе.Идеален за печива, печат вреќи или коверти за посебни прилики.Спецификација : Количина : 500 компјутери Материјал : хартија Димензии : дијаметар од 2,5 cm Пакет, вклучувајќи : 1 x Тркалаат Запечатување Налепница.

За стоката

Quantity:
500 pcs
Material:
paper
Size:
diameter 2.5 cm
Package including:
1 x Roll Sealing Sticker

Слична стока во категоријата