0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Коста Del Mar Мажите Fantail Правоаголна очила за сонце

Коста Del Mar Мажите Fantail Правоаголна очила за сонце

DEN 4296.00
Това е достапна

Износот

Увезени.Пластична рамка.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 59 милиметри.Мост : 14 милиметри.Рака : 127 милиметри.увезени.пластична рамка.пластични леќи.поларизирана.ув заштита слој на кожата.леќа ширина : 59 милиметри.мост : 14 милиметри.рака : 127 милиметри. 100% uv заштита : сите коста del mar eyewear леќи блокира потенцијално штетни високо-енергетски видливи сини светлосни зраци и заштита од 100% на ултравиолетови зраци (до 400nm).коста поларизирана 580 леќи : коста е патентиран 580 леќи се оди понатаму, тогаш нормално поларизирани леќи со блокирање совршен износ на суровата жолта светлина и потенцијално штетната сина светлина додека подобрување корисни црвена, блуз и зеленчук.резултат : помалку магла, помалку се нејасни, поголем контраст и поголема јасност, тоа е како да гледате во висока дефиниција; Item облик : Правоаголни.Секогаш подготвени да хит на станови или кука длабоко-море behemoth, Коста Fantail очила за сонце се помали, но не помалку моќниот роднини на Blackfin.Најдобар поларизирани очила за сонце на водата, овие мажи перформансите на спортскиот риболов очила за сонце со огледува опции се поларизирана, ко-украсениот и се совршени за било Риболовецот.Коста Del Mar леќи се обложени со 100% УВ заштита, да помогне да се заштитат очите од штетните UV зраци и намалување на замор на очите кога се носи.Секој пар на Коста Del Mar очила за сонце дојде со ткаенина за чистење и случајот да се исчисти, заштита и чување на вашите очила за сонце.Коста Del Mar производи што се продаваат од страна на овластени продавачи, како и , се прифатливи за сите производителот гаранции и гаранции.Посета на Коста Дел Мар продавница со кликнување на брендот линкот погоре за да продавница целиот Коста Del Mar асортиман.

За стоката

Слична стока во категоријата