0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Xuuyuu LED Ноќни Ламби, 12LED Мини Динамичен Ноќ Светлина Напојува Батерија за Спални соби внатрешна Декорација (Портокал)

Xuuyuu LED Ноќни Ламби, 12LED Мини Динамичен Ноќ Светлина Напојува Батерија за Спални соби внатрешна Декорација

DEN 1802.40
Това е достапна

Износот

ВИСОК КВАЛИТЕТ : 360° осветлување, PC абажур тело и се згусне школка, обезбеди светлина. 3 x AAA батерии за напојување, без струја потребно.Лесно да се носат и флексибилен за да го користите.МЕКА СВЕТЛИНА ЗА ЗАШТИТА на ОЧИ : LED симулација на динамички пламен, повеќе стилови за да изберете, високо квалитетна светилка чипови, мека светлина не му наштети на очите.СТИЛСКИ & ПОГОДНО : Можете само да го исклучите маса светилка со стилски вклучување/исклучување на база наместо на добивање до флип е да го вклучите во линија.Многу лесен избор за вашиот кревет маса и ноќната.ПРОФЕСИОНАЛНО ОСВЕТЛУВАЊЕ : LED табела светилка донесува професионални оптички структура и топ-квалитетни LED елементи, кои се обезбеди стабилен извор на светлина и живописни RGB бои со треперење бесплатно осветлување и долг животен пат.АМБИЕНТ СВЕТЛИНА : Оваа LED светилка прикажува речиси бескрајно брилијантни бои.Без разлика дали сте релаксирачки и гледањето на некој филм, или одам да спијам, ќе треба ова мека и романтична ноќ светлина.

За стоката

Слична стока во категоријата