0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YBZS Купат, 3 во 1 Следи Стојат, Висина Прилагодливи Десктоп Двојно Оружје 17-32 Инчен Монитор Стојат + 10-17 Инчен Лаптоп Стојат + 14 Инчен Таблет Стојат,А

YBZS Купат, 3 во 1 Следи Стојат, Висина Прилагодливи Десктоп Двојно Оружје 17-32 Инчен Монитор Стојат + 10-17 Инчен

DEN 1305.60
Това е достапна

Износот

*Комплетна движење флексибилност, лесно прилагодување во сите правци, без било какви алатки, ротација агол е 90 степени нагоре и надолу, и таа може да се ротира 360 степени лево и десно. *Здрав умре-фрлија алуминиум легура носи најдобар изглед, лесно да се чисти и добра стабилност, еден товарот 0-8kg (17.6 фунти) менгеме проред може да се прилагоди за да 122mm-200mm. *Кабел за управување со е скриена внатре, и секоја рака е интегриран со кабел за управување со клип за да ги задржи вашите кабли во ред. *Компактен и стигнале дизајн го зголемува вашиот работен простор.На двоен монитор планината е лесно да се инсталира.Тешки-должност да застане и пол дизајн можат да се сместат 2 монитори.На лаптоп големина е од 10"-17",. *Можете да не контактирате ако имате било какви прашања по купувањето.На оваа високо-квалитетни dual-ги следи стојат може да се сместат мобилните телефони и лаптопи.Ние сме професионални YBZS продавачот и да ви обезбеди со професионална услуга по продажбата.Ако имате било какви прашања по купување, можете да контактирате со нас и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Име на производ : LCD монитор stand Material : Алуминиум легура + ABSRecommended големина на екран : 10" -32"Препорачува лаптоп големина : 10" -17"Прилагодливи стегање растојание : 122mm-200mm Load капацитет : 0-8kgs по arm Tube висина : 310mm (12.2 инчи)Следење навалите главата : +90°/ -55°Следи глава агол на ротација : + 180°/ -180°Следи глава ротација : 360°Лаптоп навалите главата : 45 °Рака ротација : 360°Основните агол на ротација : 360°Боја : сребро сива/black Installation метод : десктоп span / grommet installation Fixture инсталација : Десктоп дебелина = 87mm Products include1x column2x долго arm1x10" -32" display tray1x10" -17" laptop Compartment 1x таблет компјутер лента (тела проред 122mm-200mm Installation комплет и инструкции).

За стоката

Слична стока во категоријата