0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Kraft Mayo Маслиново Масло Намалени Масти Мајонез (22 оз Шише)

Kraft Mayo Маслиново Масло Намалени Масти Мајонез (22 оз Шише)

DEN 1881.60
Това е достапна

Износот

Еден 22 fl.оз.шише од Kraft Mayo Намалени Масти Мајонез со Маслиново Масло.Kraft Mayo Намалени Масти Мајонез со Маслиново Масло се користи најдобри состојки за врвен вкус.Користи најдобрите маслиново масло за големи вкус.Spreadable намалени масти mayo овозможува лесна апликација.Содржи 50 калории по порција.Половина масти на редовни мајонез.Додава вкусен вкус за многу видови на храна, вклучувајќи сендвичи и салати.Фрижидер и по отворањето.Вкус Име : Вкусен | Големина : 22 Fl Мл (Пакување од 1).

За стоката

Слична стока во категоријата