0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Skinceuticals Појаснување Глина Masque Длабоко Пора-чистење на Кожата-рафинирање 2 мл 60ML Нов Свеж Производ

Skinceuticals Појаснување Глина Masque Длабоко Пора-чистење на Кожата-рафинирање 2 мл 60ML Нов Свеж Производ

DEN 1181.76
Това е достапна

Износот

Возвишеност Светла Кожа, Стартер Сет Нерамнини На Кожата 4 Нови Производи Свеж Производ.Ова не-сушење masque комбинира kaolin и бентонит, највисок квалитет на земјата глини; растенија и минерали за да им помогне на смири кожата; и хидрокси киселини се спојуваат и нежно да разлиствам.На хидрокси киселини се вклопуваат нежно exfoliates мртвите клетки од кожата на Природен земјата глини, kaolin и бентонит, decongest порите, лифт нечистотии, и да помогне да се отстрани вишокот на масла Алое и камилица се смири и смирување на кожата Големи Димензии (Целосна Големина)!Нето тежина 2 мл/ 60 ML.

За стоката

Слична стока во категоријата