0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LOMJK Pushchairs Колички Шетач Можат да Седат Полулегнал Лесни Виткање Шетач двонасочна Бебе Превоз со Чаша Носителот Комарец Нето Плоча Pram Бебе Pushchairs Колички (Боја : E)

LOMJK Pushchairs Колички Шетач Можат да Седат Полулегнал Лесни Виткање Шетач двонасочна Бебе Превоз со Чаша Носителот

DEN 460.80
Това е достапна

Износот

Погоден за бебиња 0-36 месеци, со пет-точка Европската појасот за да се спречи бебе од паѓање.Постојат мали отстапувања.Вистински производ ќе преовладува.Може да се однесува на уште живот сликата, бојата зависи од вистинскиот објект. *Добредојдовте во мојата продавница, можете да кликнете на продавницата погоре, за да видите повеќе информации за производот стилови.7 инчи, и внатрешниот должина е 95cm/37.By на патот, ако ви се допаѓа нашата продавница, ве Молиме додадете нашата продавница до вашите Омилени.За време на снимањето, вистинската боја на сликата може да се разликува малку од производот се должи на светло, камера, аголот, итн.Забелешка : горенаведените тежина и големина се мери со рака.4 инчи длабоки, внатрешни ширина е 40cm/15.Најдобра услуга : Ако имате било какви сугестии, ве молиме контактирајте со нас, сигурен и пријателски услуги на клиентите, ќе одговори во рок од 24 часа, задоволството на клиентите е нашата крајна цел. * Бебето лулка може да биде шетач. *Бебе шетач и патување систем; Применливи бебе : за 0-36 месеци; пакетот вклучува : 1 бебе шетач со комарец нето и шише багажник, плоча, итн.* Шок апсорпција е вистински, намалување носат и вибрации на подот, заштита на бебето млади мозокот и бебето телото, се намалува стресот апсорпција на телото, подобрување на возило стабилноста, безбедноста и удобноста на сеизмички систем.✿ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите.6 inches Front и задни wheelbase : 75 см 29.2 inches Front тркала дијаметар : 17 cm / 6. * Солиден и издржливи - Направени од цврстата алуминиумска легура за издржливост.6 инчи Тежина 9.Конвертибилна колички им овозможи на децата да се соочат со нивните родители или лице отворено сцени.Прашува : ✿ не вклучува декоративни елементи прикажани во производот фотографија.Ве молам прости ми.

За стоката

Слична стока во категоријата