0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Recabee Деца Бебе Девојка Облека Флорални Прашка Фустан Врвот+Шорцеви Бебе Девојка Лето Тимови

Recabee Деца Бебе Девојка Облека Флорални Прашка Фустан Врвот+Шорцеви Бебе Девојка Лето Тимови

DEN 191.76
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Материјал : Памук ткаенини за бебе девојки летна облека.Мека и дише, кожата пријателски за бебето.Најдобриот подарок за вашите малку еден.Дизајн : Прашка дизајн е лесно да се носат и цветни е многу suitabale за лето, вашите девојки ќе изгледам убава, привлечна по носењето на оваа симпатична бебе девојка лето тимови.Повод:Симпатична бебе девојка облека погодна за внатрешна, надворешна, бебе слика, роденденски подарок, бебе туш подароци, доаѓа дома облека за бебето и партија или било прилики.Препорачана Возраст : Бебе облека девојка 18-24 месеци, бебе бебе девојка облека 2-3 T, деца девојка облека 3-4 T, деца девојка облека 4-5 T.

За стоката

Слична стока во категоријата