0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CYHO Еколошки Мобилен Телефон Возило за Поддршка на Држачот за Монтирање, Додаток за Полнење во Потпирач Кутија;Трговски Центар;Bycicle Продавница, 40x43x27x40(MM), Сината боја

CYHO Еколошки Мобилен Телефон Возило за Поддршка на Држачот за Монтирање, Додаток за Полнење во Потпирач Кутија;Трговски

DEN 1531.20
Това е достапна

Износот

Производот не го блокира вашиот поглед, не се лизга и анти-се тресат.Производот може да биде цврсто залепен на автомобил, не е лесно да падне.Материјалите кои се користат во производите се прекрасни, и тоа е парична казна во изработка.Лесно да се носат поради своите мали димензии и лесен.Производот е мал во големина и не заземаат простор.Применливи Прилики : Потпирач Кутија;Трговски Центар;Bycicle Продавница;Видиме Продавница;Возило Инструмент-Таблата;Автомобилската Продажба Servicshop;Десктоп;Возење;Мобилен Телефон;Бришачи Боја : Сина Материјал : Алуминиум Легура,Термопластични Polyurethanes Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 50(G) Должина : 40(MM) Ширина : 43(MM) Висина/Дебелина : 27(MM) Дијаметар : 40(MM) Диск Дијаметар : 40(MM) Пакет се Вклучени : 1 парче Возило Заградата Лулка Стојат Планината Карактеристики : Производот не го блокира вашиот поглед, не се лизга и анти-се тресат производот може да биде цврсто залепен на автомобил, не е лесно да падне.Материјалите кои се користат во производите се прекрасни, и тоа е парична казна во изработка.Лесно да се носат поради своите мали димензии и лесен.Производот е мал во големина и не заземаат простор.Производот е лесно да се инсталира, лесно за ракување.Производот поддржува multi-агол на ротација, обезбедување на повеќе насочен поглед.Производот е мазна и се чувствува удобно поради голема густина сечење и полирање.Производот е во модерен стил и концизни во изгледот.Не лепак и траги остануваат по производ е расклопуваат.

За стоката

Слична стока во категоријата