0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
AVOIN Среќен Mardi Gras Маскарада Маска Fleur de Lis Чадор Градина Знаме Вертикална Двојно Двострано, Одмор Партија Mardi Gras Мушка Светилка Двор Градина Декорација 12.5 x 18 Инчи

AVOIN Среќен Mardi Gras Маскарада Маска Fleur de Lis Чадор Градина Знаме Вертикална Двојно Двострано, Одмор Партија

DEN 191.76
Това е достапна

Износот

ИЗДРЖЛИВИ И ПОВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од машина перат Откачи Полиестер кои се издржливи и отпорни на временските.Двојно крои панели на повеќе редови и висок квалитет на ракавот за да се обезбеди траен сила.ДОМА ДЕКОР : Добредојдени гости во вашиот дом, со овој уникатен, сезонски знаме.Совршен за секоја палуба, патио, тремот или veranda и да се направи шармантен декоративни извештаи за секој двор, тревник или градина.ДВОЈНО ДВОСТРАНО : Дизајн е двојно двострано со слика печатени и видлива и од двете страни и текст, исто така, се чита правилно и од двете страни.КАРАКТЕРИСТИКИ : Ракав ги вклопува стандард Банер/Јарболот, Заградата, Arbors или стојат.Знамето пол НЕ се вклучени.Материјал : 100% Полиестер.Увезени, Земја на потекло : Кина.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И МАШИНА ПЕРАТ : Сите знамиња функција ракав на врвот за употреба со било која стандард знамето пол или стојат, лесно да се лизга на знамиња преку дупки на било кој од врвот страни да се откажам нив на вашата градина знаме стои.

За стоката

Слична стока во категоријата