0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
McCormick ЖИВИНА СОК Микс 18oz (6 Парчиња)

McCormick ЖИВИНА СОК Микс 18oz (6 Парчиња)

DEN 681.60
Това е достапна

Износот

6 Пакет на 18oz ЖИВИНА СОК Микс од Mc Cormick.Mc Cormick Живина Сок Микс ви дава совршен сок во секое време.Состојки : Збогатен пченично брашно (брашно, ниацин, железо, thiamine mononitrate, рибофлавин, фолна киселина), пченица скроб, dextrose, сол, сурутка (млеко), пилешко, пилешко масти, силициум диоксид (додадени да се направи слободен проток), кромид, хидролизирани од пченица пченка, екстракт од квасец, пилешко супа, зачини (вклучувајќи пиперка, бел пипер, куркума), xanthan гуми за џвакање, disodium inosinate и guanylate (вкус засилувачи), и природниот вкус (вклучувајќи соја).

За стоката

Слична стока во категоријата