0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Farley Оригиналната Двопек 18 Пакет x 6 (Вкупно 108)

Farley Оригиналната Двопек 18 Пакет x 6 (Вкупно 108)

DEN 758.16
Това е достапна

Износот

Идеален за бебиња, кои почнуваат да се хранат себе.тие само си го цица на rusk и тоа се топи во устата.Може да се меша со млеко во мазна паста и се јаде.Тие може да се јаде од страна на возрасните и dunked во млекото исто како и колаче. - Тие се вкусни,. 18 x 6 Farleys Двопек.

За стоката

Слична стока во категоријата