0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Monistat Грижа Chafing Олеснување Прав Гел, Анти Заштита, 1.5 Унца (447200A2)

Monistat Грижа Chafing Олеснување Прав Гел, Анти Заштита, 1.5 Унца (447200A2)

DEN 1548.00
Това е достапна

Износот

Го спречува и ублажува chafing и иритација на кожата на внатрешната страна на бутините, бикини зона, под грбот и градите.Единствена формула глајд модели на кожата, суши свилен мазна, и се бори против триење.Не-мрсна, мирис-слободен формула која нема дамка облека.Клинички тестиран, не-иритирачки формула нежно доволно да го користите секој ден.Ги комбинира придобивките од лосион и во прав; ја штити кожата, ги ублажува непријатно иритација, и ја намалува појавата на црвенило.Димензии : 1.5 Унца (Пакување од 1).

За стоката

Слична стока во категоријата