0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Shivay Puramio Бичувањето Павлака во Прав Ванила, Чоколадо, Ананас, Јагода и Butterscotch, (125g Секој (Пакување од 5))

Shivay Puramio Бичувањето Павлака во Прав Ванила, Чоколадо, Ананас, Јагода и Butterscotch, (125g Секој (Пакување

DEN 1850.40
Това е достапна

Износот

Лесен-за-да -едноставно додадете млеко или вода.Идеален за декорација на торти & колачи, врвот за слатки & десерти и да се згусне mocktails & млеко тресе (наместо на сладоледи).Светлината, меки крем.Кога ќе сакате да ги зачувате вашите бичувањето крем изгледате одлично подолго, само додадете Puramio Камшик Павлака во Прав за да се Камшик тоа Вашиот шлаг крем ќе остане беспомошна со часови без да се разделуваат.Тоа е идеален или врвот десерти или украсување торти.Зеленчук врз основа шлаг во прав за да се подготват лесно да се прошири шлаг крем, без било напукнување, souring, наводнување и не се претвори жолта и дефекти.Puramio Бичувањето Павлака во Прав Комбо Пакет од Ванила, Чоколадо, Ананас, Јагода, и Butterscotch.

За стоката

Слична стока во категоријата