0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Shivay Puramio Бичувањето Павлака во Прав- (Ванила), 250g

Shivay Puramio Бичувањето Павлака во Прав- (Ванила), 250g

DEN 1696.80
Това е достапна

Износот

Лесен-за-да, едноставно додадете млеко или вода и камшик тоа.Идеален за декорација на торти & колачи, врвот за слатки & десерти и да се згусне mocktails & млеко тресе (наместо на сладоледи).Додадете ја вашата креативност да направите различни форми за декорација за вашиот колачи/колачи и десерти. "Кога ќе сакате да ги зачувате вашите бичувањето крем изгледате одлично подолго, само додадете Puramio Камшик Павлака во Прав за да се Камшик тоа!Вашиот шлаг крем ќе остане беспомошна со часови без да се разделуваат.Тоа е идеален или врвот десерти или украсување торти.Зеленчук врз основа шлаг во прав за да се подготват лесно да се прошири шлаг крем, без било напукнување, souring, наводнување и не се претвори жолта и дефекти.".

За стоката

Слична стока во категоријата