0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Harney & Sons Боровинки Зелен Чај Калај Може да Кофеин и, Голема Присутни Идеја - 20 Кесички, 1.4 Унци

Harney & Sons Боровинки Зелен Чај Калај Може да Кофеин и, Голема Присутни Идеја - 20 Кесички, 1.4 Унци

DEN 250.32
Това е достапна

Износот

ОДЛИЧЕН ВКУС И АРОМА - Овој зелен чај комбинација е комбинација на вкусови од боровинки, lemongrass, и ванила.Тоа е вкусна топла или ладна.КОФЕИН ПИЈАЛАК - Harney е Боровинки Зелена е кофеин совршен пијалак за двете чај и кафе љубовници. 20 КЕСИЧКИ - Една конзерва содржи 20 кесички, и секој чај sachet brews 12-унца првенство.ГОЛЕМА ПРИСУТНИ ИДЕЈА - чај е спакуван во елегантен сина tin can, што го прави совршен партија корист или голема присутни идеја за љубителите на чај.Боровинките Зелена изгледа особено примамливо, кога сварено во чаша teapot и служел во партии.ВИСОК-КВАЛИТЕТ ЧАЈ - Harney s се уште е посветена на нашата главна цел, обезбедување на висок квалитет на чај дека е голема вредност.Дали сте во потрага за наутро пик-ми-до, вкусна средината на ден лекување, или смирување првенство пред спиење, Harney & Sons парична Казна Чаеви има совршено се вклопуваат за вас.Cheers, од нашето семејство твое.

За стоката

Слична стока во категоријата