0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Bausch + Lomb ги Смири XP Суво Око Капки, Xtra Заштита Лубрикант Капки за Очи со Restoryl Минерални Масла, , 0.5 Унца Шише Twinpack, 0.50 Fl Мл (2 Count)

Bausch + Lomb ги Смири XP Суво Око Капки, Xtra Заштита Лубрикант Капки за Очи со Restoryl Минерални Масла, , 0.5

DEN 419.52
Това е достапна

Износот

Користете ги Смири XP суво око капки за привремено олеснување на непријатност поради горење и иритација поради сувост на очите; привремено олеснување на непријатност поради мала иритација на очите или да изложеност на ветер или сонце; а protectant за да се спречи понатамошно иритација или за ублажување на сувост на очите.Твоите очи имаат надворешен заштитен липидниот слој кој се чува во влага.Само да се Смири XP содржи Restoryl минерални масла.Смири XP помага да го направите овој слој, печат во влага, и заштита против понатамошни иритација.Смири XP лубрикант капки за очи за суво око обезбеди влага и да ви помогне да се врати на липидниот слој за заштита од абење на косата.Bausch + Lomb ги Смири XP emollient лубрикант капки за очи влогови за брза помош, заштита од абење на косата и помогне да се врати на липидниот слој на солзи.Moisturizes за брзо олеснување на сувост на очите.Штити од солза на косата.Го регулира липидниот слој на солзи.Големина : 0.5 Fl Мл (Пакување од 2).

За стоката

Слична стока во категоријата