0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Орев, 3/8 Големина

Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Орев, 3/8 Големина

DEN 486.96
Това е достапна

Износот

Хардвер нерѓосувачки челик хексадецимален орев.Отпорност на корозија и физичка сила се комбинираат за да се обезбеди сигурност.Достапни во големина 3/8-инчи.NSi хардвер нерѓосувачки челик хексадецимален орев отпорност на корозија и физичка сила се комбинираат за да се обезбеди сигурност.Достапни во големина 3/8-инчи.

За стоката

Слична стока во категоријата