0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Идеален Индустрии 30-1361

Идеален Индустрии 30-1361

DEN 755.76
Това е достапна

Износот

Идеален Индустрии 30-1361. Водоотпорна Wire Конектор, Модел 61. Сива-Портокалова.Идеален Индустрии 30-1361 Водоотпорна Wire Конектор, Модел 61, Сива-Портокал, 1, 000/Кутија.Силикони-Врз Основа На Пломби Штити Од Влага И Корозија.Лесно Да Се Применуваат Пред Полни Пресврт-На Жица Конектори.

За стоката

Слична стока во категоријата