0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Сонцето Сенка за Колички со Видите Преку и да Не се Лизга Бебе Шетач Ќебе. Одговара за Сите Шетач, Pram, столче, & детско Седиште за Автомобил по Intimom

Сонцето Сенка за Колички со Видите Преку и да Не се Лизга Бебе Шетач Ќебе. Одговара за Сите Шетач, Pram, столче,

DEN 1080.00
Това е достапна

Износот

ИНОВАТИВНИ - Користење на уникатни куки ќе ви овозможи употреба на сонцето сенка маска на било шетач.Сонцето заштитник е универзално и одговара на сите колички.SPF 30+ и да се Види Преку - Вашето бебе ќе биде заштитено од сонце и ветер, и се уште го гледаат светот.Ќе видите бебе додека тие се во шетач.Нашето Сонце shield е крошна extender капак кој не сакал друга чадор, може да се свитка со џогирање шетач.Објектот Димензии : 31.5" Должина и 24.8" Ширина.УДОБЕН И ПРИЈАТНА - Задржи вашето бебе пријатна и нивното бебе ќебе во место!Бебе ќебиња се птицата тешко да ги пратите на!Тие паѓаат повеќе, куп нагоре, или се заглавени во шетач тркала.Кога се шета низ град или на начин на автомобилот, Init Mom е патентиран дизајн обезбедува вашиот ќебе и го чува на место, правење на вашиот малку еден чувствуваат комплет & безбеден.МУЛТИ-ТЕКСТУРА ЌЕБЕ - Бебиња и мали деца искуство нивниот свет преку допир.Ние знаеме важноста на текстилни искуства, па ние дизајниран нашите ќебе со 2 различни текстури.Тоа доаѓа со мазни и меки страна и текстура страна да се задржи вашето бебе заинтересирани и во љубовта со својата маска.Не само нашите ќебе задржи вашето дете топло, тоа е исто така одличен начин за вашиот малку што да се откријат нови ткаенини и се чувствува.Идеален за новородените бебиња во колички до години!.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - знаеме дека ќе уживате во нашите шетач sunshade и шофершајбната.Нашето сонце сенка е направен со најдобар квалитет на материјали и под целосна контрола на квалитет.Ние стоиме зад нашите производи и ние гарантираме за доживотна гаранција на нашето сонце shield капак.Сонцето Сенка за Колички со Видите Преку и да Не се лизга шетач ќебе за бебе и деца, ќе го Задржи вашето Бебе Безбедно од Сонцето и Ќебе во Место, Исклучување На Подот, Надвор од Шетач Тркала.Иновативни Производи со Intimom.

За стоката

Слична стока во категоријата