0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Presto 09907 Притисок Canner Запечатување Прстен

Presto 09907 Притисок Canner Запечатување Прстен

DEN 318.96
Това е достапна

Износот

На запечатување прстен се вклопува во целиот внатре во рамката на поклопецот и форми на притисок на тесни печат помеѓу капакот и телото на притисок canner за време на конзервирање и готвење.Примена : За форми на притисок на тесни печат помеѓу капакот и телото за време на готвење.Земја на Потекло : сад.Се вклопува Presto Притисок Canner модели : 01/CA16 A, 01/CA16 H, 01/CA21 A, 01/CA21 H, 21, 21 AV, 21 B, 21 S, 7, 7 AV, 7Б, 7 S, CA16, CA16 H, CA21, CA21 H.Presto 09907 Притисок Canner Запечатување Прстен/Automatic Воздухот Се Пропустливи Пакет.

За стоката

Слична стока во категоријата