0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Cmple - Низок Напон Монтажа Заградата 4 Банда Повеќенаменски Base Монтирање На Ѕид Плоча Заградата – (Четири Банда, 10 Парчиња)

Cmple - Низок Напон Монтажа Заградата 4 Банда Повеќенаменски Base Монтирање На Ѕид Плоча Заградата – (Четири Банда,

DEN 1175.76
Това е достапна

Износот

Тенките усни на лицето седи во низок профил на ѕидот за речиси лесна завршница.Cmple е исто така дизајниран нивните retrofit загради да имаат потенки надворешни прирабница така ѕид плочи седат рамниот против ѕид.Отпорност на Пластика резултира во помалку кршење на Работно место Лесно Рамен Двострано Ѕид Панел отвор - Не е Чудно кроена Панел Отсечени Димензии - 7.Овие специјално дизајнирани крилја флип за безбедна планината кога монтажа шрафови (не се вклучени) се затегнати.7" Длабочина (Вклучува Знаме Пост) Инсталација Вдлабнати, овален облик на завртка дупки се овозможи конечна менувањето и зацврстување на уредот кога се инсталира.Плитки монтажа длабочина, исто така, работи подобро со реверзибилна ѕид плочи од кутијата по себе не е попречување на жица премин.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 10 Парчиња - Четири Банда Низок Напон Заграда, Монтажа Завртки Вклучени.Четири Банда Низок Напон Монтажа Заграда, Стари Работа Низок Напон Монтажа Заградата карактеристики плитки монтажа на длабочина кој овозможува повеќе жици да биде извршена во ѕидот на кариес.ЕФЕКТИВНИ 10-ПАКЕТ за низок напон монтажа голема заграда е доволно за неколку реновирање проекти дома или во канцеларија.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА - Целосно прилагодливи, идеално решение за монтажа низок напон жици (телефон, интернет, ТВ, видео).60" H Целокупната Димензии - 7.

За стоката

Слична стока во категоријата