0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Полно Тело, погоден за носене Градите Имплант со Свила Конец Пополнување, за Шминка Активности Cosplay (D Првенство)

Полно Тело, погоден за носене Градите Имплант со Свила Конец Пополнување, за Шминка Активности Cosplay (D Првенство)

DEN 1912.80
Това е достапна

Износот

Ајде луѓе да се направи разлика помеѓу вистина и лага. Чистење околу 3.Потенки дизајн околу тоа го прави полесно да се скрие аглите.Тоа е широко се користат за мажите, партии, cosplay, слика, фотографија реквизити и други жени да се носат. Висока јачина на еластичноста 2. Интегриран дизајн 4.Информација за производот : Име : Кратко лажни градите Материјал : Силикон Свила Конец во Боја : бела природна боја Совети : 1.Сакате лажен градите кои можат да се облекуваат во убави жени?Ајде да ги разгледаме во нашата погоден за носене градите протеза, кој е направен од високо-квалитет со силиконска да се донесе здравје на корисникот. Имитација на кожата, епидермисот Нашите протетски градите е направен од високо-квалитетна медицинска силика гел. Ако имате било производ прашања, можете да се јавите на нашите услуги на клиентите со текот на времето, и ние ќе има 24-часовна услуга на клиентите да ти одговорам.Природната боја блиску до човечкото тело, ергономски дизајниран вода капка форма, мазна крива, меки се чувствуваат и тежина, и начинот на тресење сите продолжат со реалноста.Тоа е исклучително безбедно материјал и може да се користат со доверба. Големината на производот е рачно мери, не може да биде грешка на 2-3cm, сè е предмет на вистинскиот производ. Пополнување свила конец 5.Внатрешниот пополнување на свила конец прави целото тело повеќе целосна и еластична, и длабоко го враќа вистинското чувство.Откако го носи, тоа ќе се трансформира во прекрасна девојка, полна со женскиот шарм. 【Безбедно материјал】Нашите протетски градите е направен од високо-квалитет со силиконска, кој е безопасен за човечкото тело и е најчесто се користат во производство на медицинска опрема во болниците.【Длабоко Реставрација】Од овој лажен градите е погоден за носене, можете да се чувствуваат чувство на единство како да беа дел од телото со лепење директно на кожата.

За стоката

Слична стока во категоријата