0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Томи Hilfiger Belinda Wastebasket(Стара Шема)

Томи Hilfiger Belinda Wastebasket(Стара Шема)

DEN 768.72
Това е достапна

Износот

Индивидуални отпад кошница од Томи Hilfiger.Направена од керамика.Belinda флорални модел со сина и бела Ithica ленти.Координатите со Belinda бања и постелнината колекции.Голем акцент за бања или спална соба.Донесе мека флорални се чувствуваат на Belinda постелнина колекција во секоја соба во куќата со овој wastebasket од Томи Hilfiger.Направена од керамика, на wastebasket карактеристики на Belinda флорални модел со сина и бела Ithica мрачно детали.Користење на сад да accessorize со спалната соба или бања колекција, или по сопствена во секоја соба во куќата.

За стоката

Слична стока во категоријата