0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Avanti Постелнина Модерна Farmhouse Собирање, Multicolor

Avanti Постелнина Модерна Farmhouse Собирање, Multicolor

DEN 960.00
Това е достапна

Износот

100% Смола.На Avanti Модерна Farmhouse Бања Колекција се одликува со почит на сите нешта farmhouse - shiplap, памук растенија, млеко jugs и здраво фрази што ќе се создаде дека посебен изглед и се чувствуваат во вашиот омилен бања.Украсена со Икони и синтагмата "Дома, пријатели, семејство и вера", Модерниот Farmhouse декоративни отпад кошница / корпа за отпад е совршен начин за да додадете прскање на farmhouse décor на вашата бања, кујна или било простор за која треба надградба.Квалитетни Материјали - Ова wastebasket е construced од од издржлив, храна-безбедно смола.Рака-насликани и за автентичен и потпис изглед.Се меша и Натпревар - со други Модерни Farmhouse додатоци : сапун точење, туш завеси и куки, tumblers, ткиво опфаќа и повеќе.Avanti Дома.Од 1969 година. На Avanti Модерна Farmhouse Wastebasket е украсена со икони, зборови и фрази со shiplap позадина и подни плочки граница да се донесе една од денес е најпопуларниот украсување мотиви во вашиот дом.Направена во големи детали во рака-насликани смола.

За стоката

Слична стока во категоријата