0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
schicj133mm Мини Притиснете го Капакот Wastebasket Ѓубре за Отпадоци Дребулии Десктоп Складирање Кутија корпата за Ѓубре со Капак за Бања Суета, Desktop, Tabletop или Кафе на Маса, Ро?

schicj133mm Мини Притиснете го Капакот Wastebasket Ѓубре за Отпадоци Дребулии Десктоп Складирање Кутија корпата

DEN 320.88
Това е достапна

Износот

Стилски и Компактен Desktop Trash може да е совршен контејнер да ја фрли далеку шминка сунѓери, убавина applicators, ткива, cottons.Лесно да се празни корпа со отстранлив капак и широк отвор.Работи и на шминка маси, vanities, tabletops, countertops и кафе на маса.Одлично за мали простор за користење.Капацитетот на 1.85 литри е доволно за дневна статистика живот. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет – Ако не сте задоволни со нашата производ за било која причина, ги споделите со нас и ние ќе се справи со вашиот случај, како најдобро што можеме.Спецификација : прекинувачот е чувствителна, лесен за употреба и ефикасно да го попречува емисија на чуден мирис.Користење на дебел материјал, ѓубре може да е силен и издржлив, перат и лесно да се чисти.Отворете ја корпата за ѓубре со притискање на капакот, и нејзините агли се заокружува и се чувствуваат удобно.Капацитетот на 1.85 литри е доволно за дневна статистика живот.Точка Име : корпата за Ѓубре Материјал : ПП, од не 'Рѓосувачки Челик Карактеристики : Притиснете го Капакот, Мини, Десктоп Ѓубре Големина : 13.5 cm x 13.5 cm x 15.5 cm/5.31" x 5.31" x 6.10" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x корпата за Ѓубре.

За стоката

The switch is sensitive, easy to use and effectively hinders the emission of peculiar smell. :
Using thick material, the trash can is strong and durable, washable and easy to clean. :
Open the trash can by pressing the lid, and its corners are rounded and feel comfortable. :
The capacity of 1.85 gallons is enough for daily office life. :
  :
Item Name:
 Trash Can
Material:
PP, Stainless Steel
Features:
Press Lid, Mini, Desktop Trash Bin
Size:
 13.5cm x 13.5cm x 15.5cm/5.31 x 5.31 x 6.10 (Approx.)
  :
Notes:
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
  :
Package Includes:
1 x Trash Can :

Слична стока во категоријата