0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Привлечност На Домашната Креации Тит, Wastebasket, Сребро.

Привлечност На Домашната Креации Тит, Wastebasket, Сребро.

DEN 551.76
Това е достапна

Износот

стилски, мазна бела лакирани тело.металик electroplate заврши.Доаѓа во повеќе компоненти.Издржлив и лесен за чистење.Керамички изградба.Со комбинирање на елегантни бели заврши со метален зачукуваше база на Привлечност Тит бања прибор прави смели, модерен изјава.Додатокот парчиња е изграден целосно од издржлив, лесен-за-чистење на смола.Постојат два боја опции, кои вклучуваат бели со розово злато и бела боја со сребрена.Колекцијата вклучува гимнастик, сапун јадење, четка за заби, лосион и wastebasket дека се едни се продаваат одделно.

За стоката

Слична стока во категоријата