0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Галон СТП Кожа корпата за Ѓубре,Водоотпорен Контејнер за Ѓубре за Отпадоци Гроздобер Канцеларија Wastebasket Dustbin Канти за Отпадоци-Б

Галон СТП Кожа корпата за Ѓубре,Водоотпорен Контејнер за Ѓубре за Отпадоци Гроздобер Канцеларија Wastebasket Dustbin

DEN 287.76
Това е достапна

Износот

Тесни крои е повеќе безбеден и има долг животен циклус.Премиум водоотпорен кожа и креативни шема дизајн.Совршен за собирање на остатоци од хартија или за рециклирање, исто така, одлично за чување samll предмети за домаќинството.Може да се користи во кујна, дневна соба, спална соба, бања и други места за употреба, разновиден, издржлив, лесен.Висок степен на СТП Кожа материјал надворешниот со не-плетени ткаенини обвивка,кои се трајни, свитливи, не-токсични, животната средина, shockproof и без мирис.Тесни крои е повеќе безбеден и има долг животен циклус.Премиум водоотпорен кожа и креативни шема дизајн.Единствен европски стил, мода домот декоративни корпата за ѓубре или отпадна хартија кошница.Совршен за собирање на остатоци од хартија или за рециклирање, исто така, одлично за чување samll предмети за домаќинството.Може да се користи во кујна, дневна соба, спална соба, бања и други места за употреба, разновиден, издржлив, лесен.Висок степен на СТП Кожа материјал надворешниот со не-плетени ткаенини обвивка,кои се трајни, свитливи, не-токсични, животната средина, shockproof и без мирис.

За стоката

Слична стока во категоријата