0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TUSITA Надвор Пред Планината Компатибилен со CatEye Strada, Padrone, Padrone Плус Безжична Велосипед Компјутер - Велосипедизам Handlebar 25.4 mm 31.8 mm Матични Продолжување на Камерата Загр?

TUSITA Надвор Пред Планината Компатибилен со CatEye Strada, Padrone, Padrone Плус Безжична Велосипед Компјутер

DEN 405.60
Това е достапна

Износот

【Широк Компатибилност】Овој велосипед планината компатибилен со Cat Eye Strada, Padrone, Padrone Плус Безжична Велосипед Компјутери.Тоа е широко се користи во патниот велосипеди со 25.4 mm и 31.8 mm handlebars, ви овозможува лесно да ги видите перформансите на вашиот Cat Eye велосипед компјутер.Тоа исто така може да се одржи Cat Eye велосипед светлата да се спаси повеќе простор за handlebar и да се обезбеди поголема безбедност (треба да се купат светлата адаптер одделно). 【Повеќе Разноврсна】Компатибилен со Garmin Varia UT800 Smart Светлата , Gopro интерфејс Спортски Акција Камера. 【Трајни Изградба】Создадени од напредни инјектирање украсениот ко-полимер.Тоа е доволно силен да се задржи вашата електроника, каде што ги сакате на вашиот велосипед без разлика на теренот. 【Безбедно и Сигурно】Ние сме убедени дека надградба на TUSITA Велосипедизам Планината ќе ви даде парче од умот, знаејќи дека сум избран најдобар начин за безбедно заклучување и совршено позиција вашиот компјутер на вашиот велосипед, па ќе може да се фокусира на своите цели, дали таа се забавуваат или се случува брзо, или и двете. 【Брзо и Лесно да се Инсталира】Планината на вашиот велосипеди handlebars во под 60 секунди.Удобен алатката-бесплатно инсталација го прави многу лесно да се инсталира и да се размонтираат од било Велосипед Handlebar,само треба да се лоцира и заклучување орев.

За стоката

Слична стока во категоријата