0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Возен Воз Случај 5-во-1 со лак носителот Преносни Шминка Воз Случај Професионални Козметички Организатор Шминка Патуваат случај Количка Количка Багажникот

Возен Воз Случај 5-во-1 со лак носителот Преносни Шминка Воз Случај Професионални Козметички Организатор Шминка

DEN 3359.76
Това е достапна

Износот

Карактеристики : Привлечни розова боја, Едно рамо, рака за горниот дел, 35 dividers на отстранлив пена лак носителот внатрешноста на една лента;.Структура : 5 делови, вклучувајќи : 1 горниот дел, 2 средината послужавник, 1 долниот дел со тркала и се повлече прачка, 1 дополнителен капак; Повеќе од 4 изборен комбинација стилови.Функционална : Различна големина прегради да се одржи на различни предмети.Здрав и лесен за одделни во поединечни парчиња.Држи сите на убавината резерви во организирана лесно достапен начин.Издржливост : тркалање Козметички Шминка количка е изграден со висок квалитет на Алуминиум рамка, ABS површина, Кадифе обвивка, засилен Челик Агли, отстранлив 360 степени 4-Тркала и 2 клучеви.Вкупната Димензија : 14(L)x10(W)x32(H)инчи.Тоа е понекогаш професионална шминка случај со многу простор за складирање, содржат речиси сите козметички производи, за состанок клиенти, посета на часови или патуваат долги растојанија.Тоа понекогаш е средни шик козметички случај да ве придружува на работа или да ги задржи сите козметика во бања чиста и уредна.Понекогаш тоа е исто така мал козметички случај дека може да се носи околу, со што ќе убавина и среќа во текот на целиот ден долго.

За стоката

Слична стока во категоријата