0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
menolana 2Bags 1KG Цврста Коса Шанса Ленти Тврд Восок Грав Тврд Восок Мушка Отстранување на Влакна

menolana 2Bags 1KG Цврста Коса Шанса Ленти Тврд Восок Грав Тврд Восок Мушка Отстранување на Влакна

DEN 1247.76
Това е достапна

Износот

Одлична контрола на силна & тврдоглав косите, за бикини & underarm.Може да се користи на сите делови на телото.формула Топла Восок Пелети.Не ленти или пред восок од нафта потребно.Може да се издаваат во сите внатрешни контејнери.Опис : - формула Топла Восок Пелети. - Одлична контрола на силна & тврдоглав косите, за бикини & underarm. - Не ленти или пред восок од нафта потребно. - Може да се користи на сите делови на телото. - Може да се издаваат во сите внатрешни контејнери. - Можете да направите depolatory дома сами да ги зачувате вашите пари и време или салон за употреба.Спецификација : - Количина : 2 Bags - Материјал : Восок Грав - Тежина : 1000g - Компонента : Лаванда, Rose Size Табела : Големина : прибл. 26x18x1.5cm/ 10.2x7.1x0.6inch Package Вклучува : 2 Bags (1000g) Depilatory Восок Грав.

За стоката

Слична стока во категоријата