0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Bonarty 2 Кеси/1000g Жени, Девојки Тврд Восок Грав Тешко Тело Восок Монистра Отстранување на Влакна Шанса Бикини Depilatory - Мед & Роуз

Bonarty 2 Кеси/1000g Жени, Девојки Тврд Восок Грав Тешко Тело Восок Монистра Отстранување на Влакна Шанса Бикини

DEN 1247.76
Това е достапна

Износот

Може да се издаваат во сите внатрешни контејнери.Потекло формула Топла Восок Пелети.Одлична контрола на силна & тврдоглав косите, за бикини & underarm.Може да се користи на сите делови на телото.Не ленти или пред восок од нафта потребно.Опис : - Потекло формула Топла Восок Пелети. - Одлична контрола на силна & тврдоглав косите, за бикини & underarm. - Не ленти или пред восок од нафта потребно. - Може да се користи на сите делови на телото. - Може да се издаваат во сите внатрешни контејнери. - Можете да направите depolatory дома сами да ги зачувате вашите пари и време или салон за употреба.Спецификација : - Количина : 2 Bags - Материјал : Восок Грав - Тежина : 1000g - Компонента : Мед, Rose Size Табела : Големина : прибл. 26x18x1.5cm/ 10.2x7.1x0.6inch Package Вклучува : 2 Bags (1000g) Depilatory Восок Грав.

За стоката

Слична стока во категоријата