0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LoveinDIY 2 Кеси/1000g Жените Топла Восок Грав Отстранување на Влакна Бикини Depilatory се Изедначи со Полно Тело, Тврд Восок Топло Шанса за Полнење Чувствителни за Нега на Кожа

LoveinDIY 2 Кеси/1000g Жените Топла Восок Грав Отстранување на Влакна Бикини Depilatory се Изедначи со Полно Тело,

DEN 1223.76
Това е достапна

Износот

формула Топла Восок Пелети.Одлична контрола на силна & тврдоглав косите, за бикини & underarm.Може да се издаваат во сите внатрешни контејнери.Може да се користи на сите делови на телото.Не ленти или пред восок од нафта потребно.Опис : - формула Топла Восок Пелети. - Одлична контрола на силна & тврдоглав косите, идеален за бикини & underarm. - Не ленти или пред восок од нафта потребно. - Може да се користи на сите делови на телото. - Може да се издаваат во сите внатрешни контејнери. - Можете да направите depolatory дома сами да ги зачувате вашите пари и време или салон за употреба.Спецификација : - Количина : 2 Bags - Материјал : Восок Грав - Тежина : 1000g - Компонента : Виолетова, Lavender Size Табела : Големина : прибл. 26x18x1.5cm/ 10.2x7.1x0.6inch Package Вклучува : 2 Bags (1000g) Depilatory Восок Грав.

За стоката

Слична стока во категоријата