0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SCDCWW Милениче Зона Дизајнер Ресторан Прилагодливи Зголемено домашно Милениче Фидер Покрена Куче Чаши Куче Храни Станица Двојно Сад Стојат Нерѓосувачки Челик Чаши

SCDCWW Милениче Зона Дизајнер Ресторан Прилагодливи Зголемено домашно Милениче Фидер Покрена Куче Чаши Куче Храни

DEN 455.76
Това е достапна

Износот

★Храна за миленичиња сад чаши бавно фидер мат стојат куче големи керамички нерѓосувачки челик мали двојно покрена зајакот капак надолу јаде розова сива животинско пластични храна не се лизга високи фах тројно носителот потоплите raisedn авто вода диспензерот близнак хранење анти-overflow силикон. ★Уникатен дизајн : automatic вода за пиење дизајн, лесно за домашни миленици да се јаде и пие, подалеку од нерѓосувачки челик сад, кој се одвојува дизајн, лесно да се носат и користат. ★Високо-квалитетни материјали : еколошки ABS смола база, еколошки, безбедно, не-токсични, без мирис, мазни, издржливи, лесен за чистење, внатрешниот садот е изработен од нерѓосувачки челик, не е лесно да ' рѓа, силни и издржливи. ★Фондацијата : долниот дел е направен не се лизга дизајн, на дното е не се лизга дизајн, и на домашно милениче не слајд или вибрира кога пиење вода или јадење. ★Боја : Сина, Зелена, Розова.Име на производ : храна за Миленичиња bowl Product боја : Сина, Зелена, Pink Product големина : храната сад внатрешен дијаметар 14cm, висина 6cm Water сад внатрешен дијаметар 11.5x8cm, на висина од 3,5 cm Please забелешка : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Ве молиме имајте во предвид дека може да биде малку хроматските аберации поради различни монитори, ве молиме да се разбере.➤ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.➤ Нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница за да ја видите.

За стоката

Слична стока во категоријата