0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Покачена Куче и Мачка Милениче Внесувач, Двојно Сад Покрена Стојат Доаѓа со Дополнителни Две Керамика Чинии, Совршен за Мали Кучиња и Мачки,S

Покачена Куче и Мачка Милениче Внесувач, Двојно Сад Покрена Стојат Доаѓа со Дополнителни Две Керамика Чинии, Совршен

DEN 767.76
Това е достапна

Износот

Премиум покачена куче и мачка милениче внесувач, Двојно сад покрена стојат доаѓа со Дополнителни Два керамички Чаши.Совршен за мали кучиња и мачки.Материјал : Бамбус плоча + керамички сад, Природен материјал, без токсични материи, за да се спречи бактериски раст.Производ големина(прибл.) : S : 24.6 * 12.4 * 4.5 см , сад дијаметар : 9.5 cm, сад длабочина : 3.3 см, Може да се одржи 100ml вода и 50g на храна, M : 29 * 13.5 * 5.5 см , сад дијаметар : 10см, сад длабочина : 3.5 см, Може да се одржи 200ml вода и 100g на храна, L : 31 * 15.5 * 6cm , сад дијаметар : 12cm, сад длабочина : 4cm, Може да се одржи 300ml на вода и 200g на храна.Две отстранлив керамички чинии : Лесно да се Мијат 2. Производ големина(прибл.) : S : 24.6 * 12.4 * 4.5 см , сад дијаметар : 9.5 cm, сад длабочина : 3.3 см, Може да се одржи 100ml вода и 50g на food M : 29 * 13.5 * 5.5 см , сад дијаметар : 10см, сад длабочина : 3.5 см, Може да се одржи 200ml вода и 100g на food L : 31 * 15.5 * 6cm , сад дијаметар : 12cm, сад длабочина : 4cm, Може да се одржи 300ml на вода и 200g на food3. Тоа е со исклучителна контура дизајн, мазни линии, парична казна шевовите и одлично изработка;4. Керамичка двојно чинии може да бидат поставени со храна и вода, кој е лесно да се чисти.Совети : Овој производ е погоден за мали кучиња и мачки со различни големини.Пакување листа : 1 * бамбус керамички двојно-сад.

За стоката

Слична стока во категоријата