0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Pebblelicious Дрвени Стилски Рачно Изработени Покрена Двојно Куче Сад Стојат. Дизајнер Рециклирани дрво Пса Зелена Мали

Pebblelicious Дрвени Стилски Рачно Изработени Покрена Двојно Куче Сад Стојат. Дизајнер Рециклирани дрво Пса Зелена

DEN 1632.00
Това е достапна

Износот

Платформи се крена за да се избегне притисок на вашето домашно милениче вратот, додека за јадење или пиење.Нерѓосувачки челик материјал се користат да се направи чинии се ' рѓа отпорни.Висината на станицата дојде во 4 стандардни големини.Нашите нерѓосувачки челик чаши дојде во 2 димензии – 6 & 8 инчен Дијаметар.Станицата има чаши цврсто да се избегне лизгање и да се движат наоколу, кога тие се за јадење.На чинии се лесно да се отстрани за чистење и refilling.На Средни и Големи големина доаѓаат со openable складирање објект.Нашите двојна нерѓосувачки челик чинии се внимателно поставени во борови дрва-хранење станици за да се спречи притисокот врз вашето домашно милениче вратот, додека тие се хранат или вода за пиење.Добро мери димензиите се конструирани да се задржи најмалку простор помеѓу чаши и деколте на вашите миленици.Нашата колекција доаѓа во четири големини и можете да изберат правото варијанта/големина која одговара најдобро за вашите миленици.Нашите Средни и Големи димензии доаѓаат со чување на хемикалии, исто така,.Внимателен Design Scratch и ' рѓа-отпорни дизајн овозможи овој сад долга-трајни добра се погледне и супериорни перформанси.Чисти до брзо и лесно во машина за миење садови.Дефинитивно сигурен и здрав избор за вашиот puppies/ kitties & кучиња/мачки.Направени од издржлив и квалитетни нерѓосувачки челик.Може да се користи за да се служи и на храна и вода.Лесно да се чисти и одржува.

За стоката

Слична стока во категоријата