0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
PROLOSO 2 Пара Пливање Водни Ракавици Аква Одговара за Обука Ракавици Webbed Пливаат Ракавици Водни Фитнес Отпорност на Вода за Мажи Жени (Средна Големина)

PROLOSO 2 Пара Пливање Водни Ракавици Аква Одговара за Обука Ракавици Webbed Пливаат Ракавици Водни Фитнес Отпорност

DEN 547.20
Това е достапна

Износот

Webbed прсти и прилагодливи на зглобот затворање.Подобрување на горниот дел од телото сила, зголемување на погон преку вода.Направени на квалитетот најлон со отпорност на вода, добро крои, не исчезнува.Мерење на ширина на вашата дланка хоризонтално и да се провери дали ракавици одговара за вашите раце.Одлично за водни вежбање, вода, аеробик часови, нуркање, телото интернат, етапни пливање, нуркањето, spearfishing, сурфање во ладна вода.На ракавици помогне да бутам во вода и да се поттикнат на вода со екстра моќ.Треба да планирам побрзо и полесно, но ќе се чувствувате притисни во вашите раце.Одлично да ги користите за да бидете на вашите раце како што плива и вежбање.

За стоката

Слична стока во категоријата