0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Kiefer Силикони Webbed Пливаат Ракавици

Kiefer Силикони Webbed Пливаат Ракавици

DEN 427.44
Това е достапна

Износот

Webbed ракавици нудат максимална отпорност.Се користи за градење на горниот дел од телото сила, за подобрување на пливање мозочен удар и за целокупната состојба на организмот.Тестирани и се користи во многу од водечките универзитети.Webbed ракавици се затворени прсти.Направени од високо трајни силикони за подолг живот.Kiefer Силикони Webbed Пливаат Ракавици нудат максимална отпор за време на пливање вежбање или воден аеробик.Тие им помагаат да се изгради горниот дел од телото сила за подобрување на пливање мозочен удар и целокупната состојба на организмот.Тестирани и се користи во многу од водечките универзитети, овие webbed ракавици се затворени прсти и се направени од високо трајни силикони за подолг живот.Големина на мал Жени.Различно обоени.Kiefer - Првото Име во U. S. Пливање од 1947 година.

За стоката

Слична стока во категоријата