0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Amurleopard Бебе Мека Кожа Чевли Бебе Дете Прво Одење Prewalker

Amurleopard Бебе Мека Кожа Чевли Бебе Дете Прво Одење Prewalker

DEN 191.52
Това е достапна

Износот

Кожа обвивка.Кожа.Висок квалитет на бебето moccasins, Лесни, дише, кожа е многу мека и бебето не пречи носи им на сите, совршен за кога тие имаат потреба од поголема заштита отколку чорапи.Одлично за бебе туш, роденденски подарок, Божиќ, или само затоа што за вашата сопствена малку љубов.Големина : 0-6 Months, 6-12 Months, 12-18 Месеци, 18-24 Months, ве молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца.Сите бебе нозе се различни, па ве молиме да се измери пред да нарачате!.Големина : 0-6 месеци -4.7 инч-11.5 CM 6-12 месеци-5.1 инч-12.5 CM 12-18 месеци- 5.5 инч-13.5 CM 18-24 месеци-5.9 инч14.5 СМ, Бидејќи на различни екранот пиксели , таму може да има мала боја разлика.Ве молиме оставете ги околу 1/2 инчи расте соба, па бебето нозете може да расте во.

За стоката

Слична стока во категоријата