0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Nufoot Бебе Влечки Балет Станови, Црна со Розова Polka Точки, 0-6 Месеци

Nufoot Бебе Влечки Балет Станови, Црна со Розова Polka Точки, 0-6 Месеци

DEN 288.00
Това е достапна

Износот

Nufoot Бебе Балет Станови се совршени за деца од 0 до 6 месеци.Направени од neoprene, овие Nufoot влечки се отпорни на вода за да ги заштитите вашите бебиња нозе.Доволно мала да се вклопи во било каде, фрли еден во вас пелена торба, ташна или во џеб.Достапни во различни бои.За деца од 0 до 6 месеци.Nufoot за Бебиња.На Nufoot Бебе Балет Станови се совршени за деца од 0 до 12 месеци.Направени од neoprene, овие Nufoot влечки вода и репродуктивните отпорни да ги заштитите вашите бебиња нозе.Доволно мала да се вклопи во било каде, фрли еден во вас пелена торба, ташна или во џеб.Машина перат и брзо се суши лесно се грижи.Достапни во 0-6 месец големина и 6-12 месец големина.

За стоката

Слична стока во категоријата