0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
COFACE Женска Лизгачи Кадифен Куќа Влечки со Лак Поддршка Лизга-На Ортопедски Влечки за Жените со Рамни Сандали Затворен Отворено

COFACE Женска Лизгачи Кадифен Куќа Влечки со Лак Поддршка Лизга-На Ортопедски Влечки за Жените со Рамни Сандали

DEN 621.60
Това е достапна

Износот

Гумен ѓон. 【ДЕБЕЛИ TPE МЕМОРИСКА ПЕНА ПЕРНИЦА】Insole на затворен влечки за жените се отвори пети е изградена со високо еластична TPE мемориска пена што има доволно мека перница и поддршка,и имаат лак поддршка на подобрува нога и ногата усогласување, го подобрува удобност, и навистина помага ако се чувствувате нога непријатно. 【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】Изградени со Зајакот коса горниот и висока густина тапацир, овие жени куќа чевли маски може да се чувствувате малку сит на прв, а потоа тие ќе водат малку да го прилагоди одговара по неколку носи. 【УДОБЕН ДОМ ВЛЕЧКИ】текстура дното костец на подот спречување на вас од лизгање или лизгање.Пријатна поставата фитили далеку влага за здрава, сува нозе.Против пролизгување единствена овозможува повлекува noiselessly во спалната соба. 【ГОЛЕМИНА СОВЕТ】Овие неформални кадифен слајд влечки дојде во 8 димензии (големина 5,6,7,8,8.5,9,10,11) може да се вклопат сите стандардни.Овие жени лизгачи се совршени подароци за Божиќ,Денот на Вљубените, Денот на Мајката, birthday (Роденден). 【АТМОСФЕРА ДАМИ ВЛЕЧКИ МУЛТИ ФУНКЦИЈА】Одличен за носење на пост-бања или бањата, готвење во кујната, играјќи си со вашите деца, пиење попладне чај во градината, одење на поштенско сандаче, земајќи надвор ѓубре, наводнување на трева, одење на кучето, или се случува надвор да знак за парцели.

За стоката

Слична стока во категоријата