0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
isotoner Жените Простор Обоена Андреа се Лизга На Заглави Пантофли со Влага Wicking за Внатрешна/Надворешна Удобност и Лак Поддршка

isotoner Жените Простор Обоена Андреа се Лизга На Заглави Пантофли со Влага Wicking за Внатрешна/Надворешна Удобност

DEN 378.72
Това е достапна

Износот

100% Синтетички.Гумен ѓон.Премијата поврзана ги пантофли во лизга-на, отворени врати дизајн со затворен сува рамен подалеку од топлина.Чекор во крајна луксузен мекост и удобност со isotoner Жените Простор Поврзана Андреа Ги Влечки.Дише, влага-wicking Smart DRI држи нозете на ладно, суво и подготвен за ништо.Забава простор-обоена печати трае овој удобен стан заглави пантофли од куќа и дом за да се насекаде и да одите.На разноврсна затворен и отворен единствен нуди времето е отпорен и не се лизга функција за безбедна нозе прошетки.Чекор во крајна луксузен мекост и удобност со isotoner Жените Простор Поврзана Андреа Ги Влечки.Дише, влага-wicking Smart DRI држи нозете на ладно, суво и подготвен за ништо.Забава простор-обоена печати трае овој удобен стан заглави пантофли од куќа и дом за да се насекаде и да одите.На разноврсна затворен и отворен единствен нуди времето е отпорен и не се лизга функција за безбедна нозе прошетки.

За стоката

Слична стока во категоријата