0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Efitty Божиќ Украси, Топката Украси за Божиќ Дрво Декор, Shatterproof Јасно Пластични Топки со Полнети Деликатна Украси, Погодна за Одмор, Свадба, Партијата Декор

Efitty Божиќ Украси, Топката Украси за Божиќ Дрво Декор, Shatterproof Јасно Пластични Топки со Полнети Деликатна

DEN 213.36
Това е достапна

Износот

Голем плус : Овие Божиќ топката групи се одличен прилог на вашето Божиќ и празник украси.【Класичен & Исклучителна Божиќ Украси】Овие украси функција класичен глазура заврши.Секоја топка е опремен со капа и lanyard.Значи, вие не мора да се грижите за нив добивање повредени, постојат парчиња стакло насекаде.Тие ќе бидат совршени за декорирање на вашиот дом и да стане дел од вашиот одмор традиција.Идеално за семејства со деца и домашни миленици.Големина на : Не се 10 стилови на Божиќ топката декорација. 【1-Пакети Божиќ Украси】 : Нашата декоративни Божиќ топката украси се направени на подебели високо квалитетни пластични и повеќе софистицирани обработка.

За стоката

Слична стока во категоријата