0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
FEELWORLD LUT5 5.5 Екран на Допир за dslr фото Камера Областа Следи 1920X1080 IPS Панел 3000nit 4K HDMI Влез Излез

FEELWORLD LUT5 5.5 Екран на Допир за dslr фото Камера Областа Следи 1920X1080 IPS Панел 3000nit 4K HDMI Влез Излез

DEN 6239.76
Това е достапна

Износот

5-инчен ултра-висока светла на камерата ги следи, со 3000nit ултра-висока осветленост, на екранот е јасно видлива во сонцето.Користење на F970 батеријата (7.Full HD LCD екран на допир, лесно да се работи; го поддржува HDMI сигнал 4 [email protected] Hz, HDR мониторинг, сопствени 3 D LUT и други стручни помошни состав tools.Екран на допир мени работа, подобрување на снимањето ефикасност * Ултра-светли 3000nit, јасно се гледа во сонцето.Летно Повидок, флексибилни мобилност на поставени FEELWORLD LUT5 е 5.

За стоката

Слична стока во категоријата