0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Dasior 16Pcs Хрчак Џвакање Играчки, Природни Дрвени Заби Грижа Млечни Сет за морско свинче, Стаорец Мали Животни Вежба Додатоци

Dasior 16Pcs Хрчак Џвакање Играчки, Природни Дрвени Заби Грижа Млечни Сет за морско свинче, Стаорец Мали Животни

DEN 431.76
Това е достапна

Износот

【Пакетот Вклучува】Овој комплет обезбедува многу различни предмети за хрчаци да се игра со нив, вклучувајќи ги и 1 бел замав, 1 гира, 1 unicycle, 1 едно парче бел ролери колумна, 1 јаболко дрво string, 10 парчиња на apple дрво гранки, а 1 за пластика тунелот.Различни видови на играчки што ви помогне да дознаам кои од нив на вашите миленичиња како, и да даваат совети за идните купувања. 【Природни 1 x Гира; 1 x Unicycle; 1 x Бел Ролери Колона; 1 x јаболкницата String; 10 x јаболкницата Стапови; 1 x Пластични Tunnel Note Please овозможи 0-0.4 инчен грешка поради прирачник за мерење, ве молиме бидете сигурни дека не предвид пред да нарачате.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Кажете us We се грижи за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, ние ќе ви биде многу мило да ви помогне.Ние ќе се обидеме потрудиме да одговорите на вашите пораки како е можно поскоро.Сепак, поради високата количина на дневен дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не се во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.Ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да се одговори.

За стоката

Слична стока во категоријата