0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Се приклонуваат 60x30 Вежба за Гимнастика Мат Оптоварување Количка за Спортска Гимнастика Опрема

Се приклонуваат 60x30 Вежба за Гимнастика Мат Оптоварување Количка за Спортска Гимнастика Опрема

DEN 213.12
Това е достапна

Износот

Карактеристики : 1. Smart пати за лесен транспорт 2. Анти-солза површината и парична казна изработка 3. Одличен за гимнастика, акциза програма, гимнастика, истегнување, јога, материјал уметност, дневни активности за нега и други користи 4. Направени од 22 густина EPE и 0.6 mm СТП да обезбеди цврста поддршка, овозможувајќи за различни вештини за обука 5. Цврсти и трајни изградба.Спецификации : 1. Материјал : 22 Густина EPE слободни од токсични phthalates; избор на боја.Мат има димензии од 59.06" x 29.53" x 13.78" кога целосно продолжен, повеќе од доволно простор за практикување техника.Кога ќе се свитка мат во својот блок форма ќе ви се најде тоа е полесно да се патува со или ставете ја во складирање.

За стоката

Слична стока во категоријата