0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Сеништето Перформанси 5258 Вентил Покритие за Мали Блок Chevy

Сеништето Перформанси 5258 Вентил Покритие за Мали Блок Chevy

DEN 839.76
Това е достапна

Износот

Се чуствува доста збунета.Акции висина.Се продаваат во парови.Три дупка дизајн.Сеништето Мал Блок Chevy Краток 3-Дупка Вентил Опфаќа се продаваат во двојки и тие се чуствува доста збунета, тројно хром позлатен челик.Дизајниран за мали блок Chevrolet мотор тие поседуваат стандардна ОЕМ висина.Произведени со користење на високо квалитетни материјали, Сеништето вентил опфаќа се конструирани за оптимални одговара и функција.

За стоката

Слична стока во категоријата